قوانین خرید از سایت فالوو تک

۱- تمامی اصول و رویه وب‏‌سایتفالوو تک مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کاربر است.

۲- ورود هر کاربر به وب‏‌سایت فالوو تک و استفاده ازخدمات ارائه شده توسط این وبسایت به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فالوو تک از سوی اوست و ثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

۳- خریدار موظف است صفحه اینستاگرام مورد نظرش برای سفارش را از زمان ثبت سفارش از وضعیت خصوصی (Private) خارج و تا زمان تحویل کامل سفارش در وضعیت عمومی (Public) قرار دهد.

۴-  خریدار موظف است از زمان ثبت تا زمان تحویل سفارش، از طریق دیگر اقدام به افزایش فالوورهای صفحه خود نکند؛ در غیر این صورت فالوو تک مختار است تمام آن فالوورها را جزء پکیج سفارش داده شده خریدار محاسبه نماید.

۵- روش ارتباطی مستند فالوو تک با خریدار، آدرس ایمیلی یا شماره تماسی است که خریدار در فرم سفارش سامانه پرداخت آنلاین فالوو تک ثبت کرده است.

۶- درخواست خریدار با آدرس ایمیلی یا شماره تلفنی به غیر از آنچه در فرم ثبت سفارش درج کرده است، از سوی فالوو تک رسمیت ندارد و مورد قبول واقع نمی شود. لذا خریدار در زمان ثبت سفارش میبایست از صحت درج اطلاعات خود اطمینان حاصل نماید.

۷- فالوو تک موظف است به اطلاعات خصوصی خریداران صد درصد احترام گذاشته و از آن محافظت کند.

۸- فالوو تک از پذیرش آن دسته از صفحات اینستاگرامی و یا تلگرامی که موضوع و یا محتوای آنها مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند معذور است.

۹-معمولا سفارشات همان لحظه یا حداکثر به خاطر اختلال در سرور ها و یا پنل ها طی ۴۸ ساعت کاری پس از سفارش تحویل می گردند.فالوو تک موظف است اگر طی ۷۲ ساعت سفارش مشتری به دلایل گفته شده در بالا انجام نشد وجه مشتری را بدون هیچ شرطی بازگشت داده و یا از مشتری فرصت خواهد.

۱۰- کاربران باید در زمان ثبت سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، عواقب اشتباه در انجام سفارش برعهده خریدار می باشد.

۱۱- در صورت تغییر نام کاربری و پرایویت شدن پیج در حین انجام سفارش به هیچ عنوان سفارش قابل پیگیری نبوده و مبلغ عودت داده نمی شود.

۱۲- فالوور های ارائه شده توسط فالوو تک دارای پروفایل های واقعی هستند ولی سایت ما هیچ تضمینی به لایک و کامنت از جانب فالوورها نداشته و حفظ فالوورها بستگی به مطالب و فعالیت پیج شما دارد و فالوو تک هیچ تضمینی در مورد ریزش یا عدم ریزش فالوورها به مشتری خود نمیدهد.

 

 

هدف فالوو تک جلب رضایت حداکثری مشتریان خود است که بواسطه
پشتیبانی قوی و ارائه خدمات تخصصی و بروزرسانی های
همیشگی جهت ارائه خدمات نوین و برتر صورت می پذیرد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان
با راه های ارتباطی موجود در قسمت تماس با ما سایت با ما در ارتباط باشید.

با فالوو تک,در اینستاگرام تک باشید…